אודותינו

 
 
חברת דשא מוכן געש נוסדה בשנת 1987 בקיבוץ געש, וכיום הינה מהחברות המובילות בישראל בתחום הדשא המוכן. בנוסף, החברה חברה ב- TPI, ארגון המגדלים הבינלאומי.

שטחי הגידול של החברה משתרעים על פני כ- 400 דונם של אדמה חולית, שבחלקה היא אדמת חמרה אדומה, ובחלקה אדמת דיונה.

דשא מוכן געש מגדלת מגוון זני דשא המתאימים לתנאי האקלים השונים בכל רחבי הארץ, ומספקת דגש מוכן ללקוחות פרטיים, מוסדיים, גננים וקבלני גינון.

החברה מעניקה אחריות מלאה לקליטתו של הדשא באתר הלקוח, ומגבה זאת, במידת הצורך, באמצעות שירות של אגרונום מנוסה. במטרה לספק דשא איכותי ויעיל במיוחד, החברה מקפידה על ניקיון הזנים ועל דשא נקי מעשבייה.

הדשא מסופק במספר צורות:

דשא במרבדים (SLABS)
מיועד לגינון הפרטי, ולפרויקטים קטנים עד בינוניים. גודלו של מרבד הדשא הוא 9045X ס"מ, ומשקלו כ-10 ק"ג. הכמות המרבית שניתן לספק בחבילה אחת היא 30 מ"ר. המשקל הממוצע של חבילה הוא 700 ק"ג.
 
דשא בגלילי ענק (BIG ROLL)
מיועד לגינון הציבורי, ולפרויקטים גדולים. לאספקת הגלילים מתלווה שירות של פרישתם בשטח.
  


דשא בשתילה מכנית

מיועד לשתילת אזורים גדולים (פארקים, מרגשי כדורגל, שדות מרעה, תעלות ניקוז, וכדומה).
שירות זה מבוצע באמצעות מכונת שתילת דשא מכנית. המכונה נגררת על ידי טרקטור, ומוזנת במשטחי דשא. המכונה מפרקת את מרבדי הדשא לשתילים קטנים, וטומנת אותם באדמה באמצעות מערכות דיסקים. מכונת השתילה נעה על גבי גליל מיוחד, שמהדק את השתילים, ומיישר את האדמה. הספק השתילה בשיטה המכנית הוא 30 דונם ביום.


בין לקוחותינו
דניה סיבוס, רולידר בע"מ, השביל הירוק, משרד הביטחון, הגן הקסום, פיתוח בגן ואלפי לקוחות פרטיים בכל רחבי הארץ.


פרויקטים
כביש חוצה ישראל, ימית 2000, פארק כפר סבא, פארק הכט, גן הבהאים בחיפה, שבעת הכוכבים, אינטל קריית גת, טיילת צ'ארלס קלור בתל אביב, מדרון יפו, פארק השלולית בנתניה ואלפי גינות פרטיות בכל רחבי הארץ.


שירות אמין, מקצועי, יעיל ומהיר.  

דשא מוכן געש בע"מ
דשא מוכן געש בע"מ
דשא מוכן געש בע"מ
 
 
גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר